Yhteystiedot - SKKL
Yleisneuvonta

Puheenjohtaja Kari Kanerva 040-709 0037, kari.kanerva[at]skkl.fi

 

Automaalausneuvonta

Sami Tauriainen  040-759 7465, sami.tauriainen[at]skkl.fi

 

SKKL:n toimisto

Suomen Kolarikorjaamoiden Liitto ry c/o Autokorjaamo Kanerva Oy, Sienitie 40, 00760 Helsinki

 

Laskutus ja talous asiat

Suomen kolarikorjaamoiden liitto ry
c/o Veropalvelu Sofia Oy
Merikotkankuja 3
01450 Vantaa

www.veropalvelusofia.fi

Puhelin 045-672 7389

 

irina.kallio[at]veropalvelusofia.fi

Hallituksen kokoonpano ja yhteystiedot

Puheenjohtaja Kari Kanerva 040-709 0037, kari.kanerva[at]skkl.fi

Varapuheenjohtaja Juha Kallio 040-352 9215, juha.kallio[at]skkl.fi 

 

Pasi Oinonen 040-5032247, pasi.oinonen[at]skkl.fi

Hannu Tuomivaara 040-8410129, hannu.tuomivaara[at]skkl.fi

Joonas Lampinen 0400-770230, joonas.lampinen[at]skkl.fi

Sauli Tuomaala 040-5146499, sauli.tuomaala[at]skkl.fi

Panu Tiililä 0400-476 037, panu.tiilila[at]skkl.fi

Esa Huhta 020-741 2200, esa.huhta[at]skkl.fi

Sami Tauriainen 040-759 7465, sami.tauriainen[at]skkl.fi

 

Autoalan Keskusliiton (AKL) työmarkkinapalvelut sisältyvät jäsenmaksuun

Työmarkkinajohtaja Juha Myllyntausta 050-468 4077, juha.myllyntausta[at]akl.fi

Apulaisjohtaja Harri Saastamoinen 050-5646 320, harri.saastamoinen[at]akl.fi

PaintPlan- laskutusohjelmisto ja muut yrityksen atk- ohjelmat:

Prestia Oy www.prestia.fi Seppo Kreivi 0400-524 334 skreivi[at]prestia.fi

 

Kannatusjäsenet