Yhteystiedot Jäsenille

Yleisneuvonta

Puheenjohtaja Kari Kanerva 040-709 0037 e-mail: kari.kanerva[at]skkl.fi

 

Automaalausneuvonta

Sami Tauriainen  040-759 7465  e-mail: sami.tauriainen[at]skkl.fi

 

SKKL:n toimisto

Suomen Kolarikorjaamoiden Liitto ry c/o Autokorjaamo Kanerva Oy, Sienitie 40, 00760 Helsinki

 

Laskutus ja talous asiat

Veropalvelu Sofia Oy
Korsontie 12, 01450 Vantaa

www.veropalvelusofia.fi

Puhelin 045- 265 5258

sirkku.pasanen[at]veropalvelusofia.fi

 

PaintPlan- maalauksen laskutusohjelmisto, CABAS- laskutusjärjestelmä ja muut yrityksen atk- ohjelmat:

Prestia Oy www.prestia.fi Seppo Kreivi 0400-524 334 e-mail: skreivi[at]prestia.fi

 

Hallituksen kokoonpano ja yhteystiedot

Puheenjohtaja Kari Kanerva 040-709 0037 e-mail: kari.kanerva[at]skkl.fi

Varapuheenjohtaja Heikki Hakala 0400-737 630 e-mail:heikki.hakala[at]skkl.fi

 

Maiju Sammalvaara 0400-925 541  e-mail: maiju.sammalvaara[at]skkl.fi

Panu Tiililä 0400-476 037 e-mail:panu.tiilila[at]skkl.fi

Esa Huhta 020-741 2200 e-mail: esa.huhta[at]skkl.fi

Jouko Kankaanpää 0400-586 235 e-mail: jouko.kankaanpaa[at]skkl.fi

Kari Lintunen 0400-449 002 e-mail: kari.lintunen[at]skkl.fi

Juha Kallio 040-352 9215 e-mail: juha.kallio[at]skkl.fi 

Sami Tauriainen 040-759 7465 e-mail: sami.tauriainen[at]skkl.fi

 

Autoalan Keskusliiton (AKL) työmarkkinapalvelut sisältyvät jäsenmaksuun

Työmarkkinajohtaja Juha Myllyntausta 050-468 4077 e-mail: juha.myllyntausta[at]akl.fi

Asiamies Kari Rohkea 040-522 5474 e-mail: kari.rohkea[at]akl.fi